O nas

FURMAN - FINANSE powstał dzięki doświadczeniu naszych ekspertów finansowych, którzy od 2006 roku współpracują z dwoma biurami Nieruchomości Furman (Oddział na ul. Al. Piastów 5, oraz oddział ul. Bydgoska 81)oraz oddziałami placówek franczyzowych Nieruchomości Furman zlokalizowanymi w Chodzieży, Wałczu, Czarnkowie, Złotowie, Wągrowcu i Poznaniu.

Potrzeba zakupu własnego M a tym samym możliwość skredytowania tej inwestycji skłoniło nas do wyodrębnienia osobnego działu finansowego, FURMAN – FINANSE.

Naszą działalność rozpoczęliśmy oferując Państwu zakup , sprzedaż, wynajem nieruchomości. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów rozszerzyliśmy zakres naszych usług o pomoc w kredytowaniu, dla klientów indywidualnych jak i firm.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w udzielaniu kredytów hipotecznych, konsolidacyjnych, refinansowych, pożyczek gotówkowych oraz kredytów dla firm.

Dzięki współpracy z kilkunastoma bankami na terenie Piły, i okolic możemy wybrać dla Państwa najkorzystniejszą ofertę kredytową.

Nasi eksperci finansowi w profesjonalny sposób pomogą Państwu w dobraniu odpowiedniego kredytu dostosowanego do Państwa potrzeb.

W ramach usługi oferujemy:

  • Zbadanie zdolności kredytowej,
  • Przygotowanie najkorzystniejszej oferty banku,
  • Pomoc w skompletowaniu dokumentów niezbędnych do kredytu,
  • Dostarczenie dokumentów do wybranego przez Państwa banku,
  • Poinformowanie Państwa o decyzji kredytowej,
  • Ustalamy termin podpisania umowy kredytowej w danym banku, służymy pomocą przy uruchomieniu kredytu,
  • Przygotowanie oferty ubezpieczenia nieruchomości (jak również ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych).

Zapraszamy do współpracy z naszymi ekspertami!!!
W jednym miejscu oferta kilkunastu banków!!!Krzysztof Furman

Krzysztof Furman, absolwent Politechniki Gdańskiej, pośrednik w obrocie nieruchomościami nr 354, rzeczoznawca majątkowy uprawnienia nr 696, biegły sądowy w zakresie wyceny nieruchomości, członek Kujawsko-Pomorskiego Stowarzyszenia Pośredników w obrocie nieruchomościami. W latach wcześniejszych: członek Państwowej Komisji Kwalifikacyjnej dla pośredników w obrocie nieruchomościami, członek Komisji Odpowiedzialności Zawodowej pośredników w obrocie nieruchomościami, wiceprezes Kujawsko – Pomorskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. W 2005 r. otrzymał Brązową Nagrodę Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. W 2010 r. brał czynny udział w utworzeniu Konsorcjum MLS PIŁA NIERUCHOMOŚCI. Od 2011 r. członek National Association of Realators niewiększego międzynarodowego stowarzyszenia specjalistów rynku nieruchomości.

Sandra Zamojda

Swoją działalność w finansach rozpoczęła w 2006 roku jako ekspert finansowy w firmie Lokum – Pośrednictwo Mieszkaniowe. Od 2012 na stanowisku dyrektora oddziału w firmie Furman Finanse. Poza ogromnym doświadczeniem w sprzedaży produktów bankowych posiada również umiejętności w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, co potwierdza świadectwo nadania licencji zawodowej w zakresie zarządzania nieruchomościami (nr licencji 23013) . Jest absolwentką studiów magisterskich ( UAM Poznań na kierunku doradztwo zawodowe i personalne) oraz absolwentką studiów podyplomowych (Gospodarowanie Nieruchomościami w Wyższej Szkole Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie)